Aktualności [0002: Nowy_rok] = ON


Golden Forki - wyniki

   Nowy rok za nami, a co za tym idzie pojawiły się wyniki konkursu organizowanego przez tsukuru.pl. Były dla mnie bardzo zaskakujące, a moje przewidywania sprawdziły się tylko w kategorii zapowiedzi.
     Zapowiedzi zdecydowanie wygrał projekt Aven z 20 oddanymi głosami, stworzony przez parę Szała i Naevia. Całą listę wyników i dyskusje znajdziecie tutaj.
    Dema wygrał z ilością 22 punktów Yoroiookami z demem Kable V. Na podium znajdują się jeszcze 3 produkcje. Drugie miejsce zajmuje The Sundered Eternity stworzony przez Raven Studio. Trzecie miejsce zajmują równorzędnie Pogromca Pustki: Złodziej Kamienia by HGS oraz Bogini Wojny autorstwa Mikan. Całą listę wyników i dyskusje znajdziecie tutaj.
   Na koniec najbardziej wyczekiwana przez wszystkich kategoria czyli pełne wersje. Dużym zaskoczeniem okazało się podwójnie podwójne podium oraz to, że obok RPGów na tym samym miejscu znajdywały się mniejsze tytuły. Pierwsze miejsce ex aequo zajęli Kryzz333 i Vlad z produkcjami Opowieści z Edorii: Edycja Cesarska oraz Teatr Arymana, którego recenzje znajdziecie tutaj (napisaną przez Kryzza). Na 3 miejscu uplasowały się dwie produkcje Adrapnikrama (czyt. moje). Są to 23 sekundy i Podziemia: CzłowiekCałą listę wyników i dyskusje znajdziecie tutaj.

GoniecRM

     Pod koniec roku na stronie goniecrm.pl po trzech miesiącach przerwy znalazły się dwie recenzje gier Teatr Arymana oraz Project Fire. PInroz również przesłał cytaty ze sceny, które potrafią dobrze rozbawić.

Noworoczne newsy Twierdzy

     Krisuroku od początku roku wysyła newsy na Twierdzę zasilając ją o nowe zasoby. Głównie są to title oraz lokacje z Wiedźmina 3.

Aktualizacje tematów

     W ubiegłym tygodniu patch usprawniający rozgrywkę dostała gra Opowieści z Edorii: Edycja Cesarska, o której wspominałem wyżej. 
       Patch nr 1.02 dostało również demo Chaos Element autorstwa Kitabake. 
    Ostatni patch, o którym wspomnę, to patch do gry SpaceSave, stworzonej przez użytkownika Karrmel21. 
     Postępy przy tworzeniu Jasnej Strony Asgun zaprezentował nam Noruj. Jest to dość istotna aktualizacja, ponieważ od dawna nie było żadnych informacji o projekcie.

YouTube

   Na platformie YouTube pojawił się kolejny odcinek Sierotki RM autorstwa Yoroiookamiego. Tym razem odcinek recenzujący Bezsensowną przemoc. Warto dodać, że ten odcinek jest wyłącznie dla dorosłych!
     LenaArashi skończyła nagrywać To The Moon. Przesyłam link do ostatniego odcinka, ale uwaga: uzbroicie się w chusteczki.
     RPGVeir natomiast nagrał demo odświeżonej gry Seven Mysteries. 

Na krańcu świata

   Za granicą pojawiła się polska produkcja. Jest to gra Veins by UminoAoi. Jest to RPG o dosyć specyficznym klimacie.
   Kolejna pełna wersja to Final Fantasy Blackmoon Prophecy II by UPRC. Długo wyczekiwany tytuł. Zdecydowanie warto sprawdzić.
   Podyłam również do sprawdzenia dwa tytuły: RPGa Endorsements oraz Action Puzzle Adventure RPG Nemesis: In Darkland.

Pirackie posłowie

     Chciałem z tego miejsca podziękować za wszystkie oddane głosy na moje produkcje i za to, że nie było ich więcej, bo paradoksalnie 1 głos więcej na którąkolwiek z moich produkcji i byłoby po podwójnym pucharku.
     Z tego miejsca chciałbym również przywitać na Gospodzie nowego użytkownika AFKward. Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj czego szukasz i w najbliższym czasie uda ci się coś wydać. Ahoj!

Komentarze

Popularne posty