Bukanier

Stał się postrachem mórz, aby znaleźć ukochaną


Rozgrywka
Jak wiele można poświęcić, aby odnaleźć swoją ukochaną?

Wkrocz na Kortugę, wyspę przejmowaną przez piratów, aby odnaleźć narzeczoną i rozpocząć z nią nowe życie. Jednak środki, które trzeba będzie podjąć, aby odnaleźć Emilly wymagają wielu poświęceń. Poza tym tubylcy nie lubią obcych, którzy samotnie wędrują po ich dżungli...
Gra będzie rozgrywała się na jednej wyspie zamieszkanej przez piratów, kolonizatorów (Tafirian) i dyskryminowanych tubylców (Indów). Na wyspie atmosfera jest napięta przez ciągłe walki tych trzech ugrupowań, w których chcąc nie chcąc, będziemy musieli wziąć udział. Kradnij statki, zbieraj załogę, zawieraj sojusze, tocz morskie walki, a wszystko to, aby odnaleźć zagubioną miłość.

Jeśli szukacie gry akcji, która przyciągnie was na długie godziny i będzie czerpała garściami ze starych gier konsolowych jesteście na właściwym miejscu! W grze postawiono nacisk na wydarzenia i akcję rezygnując z niepotrzebnych zapychaczy na rzecz wątku głównego.

Uświadczymy wiele wyzwań testujących nasz czas reakcji (zarówno ciała jak i umysłu). Walki morskie, będą wymagały również dobrego zaplanowania. Sama gra nie będzie zbyt wymagająca, ale powinna stawiać wyzwanie dla przeciętnego gracza.
W projekcie doświadczycie dużo eksploracji terenu (nie łączyć z otwartym światem!) i kilka wątków pobocznych, ciągnących się przez większość gameplayu, niezwiązanych z głównym wątkiem. W grze spotkacie również ogromną ilość pasujących stylem zagadek/minigier tj. szukanie skarbów, strzelanie z armaty, honorowych pojedynków na szable i strzelby, siłowanie się na rękę, hazard i wiele innych.

Bohater nie będzie zbierał przedmiotów, oprócz symbolicznych "znajdziek" i ukochanych dla piratów złotych krążków i rumu. Za złoto będziemy mogli ulepszać naszą broń lub kupywać mapy, informacje, przywileje a nawet załogę do statku.Link do zapowiedzi gry:
http://pirackalajba.blogspot.com/2018/04/bukanier-zapowiedz_26.html

Link do tematu z zapowiedzią na Gospodzie RM:
http://tsukuru.pl/forum/viewtopic.php?f=30&t=5423

Komentarze

Popularne posty