Aktualności [0003: Czterech_kroli] = ON

Nowy rok - nowy projekt

   Gotrym aka Games Gal zaczął nowy rok na Gospodzie od zapowiedzi swojego nowego projektu o tytule Legenda Pathory HD. Z zapowiedzi wiemy, że będzie to historia o zemście na magu za zabicie ukochanej głównego bohatera. Wydarzenia te dzieją się w tym samym świecie co akcja gry Gotrym "Nadzieja Umiera Ostatnia".

Czterech króli?

   Na pierwszy ogień idzie wspomniany wcześniej Gotrym "Nadzieja Umiera Ostatnia" by Gotrym aka Games Gal. Krótkie informacje - głównie o tym, że Gotrym nadal pracuje nad swoją grą.
   Revlis robi revamp jednej z krain w swojej grze Amello Morello & Mr. Slime. Jak zwykle rozpieszcza nas nowymi świetnie wykonanymi grafikami i scenowymi żartami. 
   goblin!!! informuje nad postępem prac w projekcie Kroniki Kelleńskie: Anioly i duchy. Podaje nawet wartości liczbowe, jeśli ktoś jest zainteresowany.
   Na koniec dodam od siebie, że wyszła nowa wersja gry Podziemia: Człowiek, która usuwa problem z wyrzuceniem erroru, gdy przeciwnik zginie z nałożonym stanem.

Twierdza w formie!

   Na twierdzy Reptile zaczął wspierać Krisuroku i w nieprzerwanym ciągu umieszczają newsy zamieszczając materiały do tworzenia gier.

GoniecRM

   PInroz atakuje GońcaRM z nową recenzją zagranicznej gry Grimps: A Christmas Puzzle. "PIndzor" recenzuje krótką grę stworzoną na święta 2017. Na samą produkcję warto rzucić okiem, bo prezentuje się ślicznie (pingwiny!).

Recenzja Finding Paradise

   W zeszłym tygodniu na stronę gameceptor trafiła polska recenzja gry Kan Gao o tytule Finding Paradise. Jest to kontynuacja popularnej na całym świecie gry To The Moon. Zapraszam do czytania.

YouTube

   LenaArashi rozpoczęła gameplay z gry Finding Paradice. Jeśli ktoś chciałby zobaczyć jak prezentuje się długo wyczekiwana produkcja zajrzyjcie tutaj.

Na krańcu świata

   Nowe paczki z tilesetami trafiły na steam. Paczki przedstawiają lasy w klimacie Alicji w Krainie Czarów i kupimy je w cenie ~25zł.
   Warto rzucić okiem na grę Godbranch łączącej elementy RPG z platformówką.

Pirackie posłowie

   Z tego miejsca chciałbym przywitać Denhoffa. Co prawda za 3 dni będzie obchodził rocznicę rejestracji na forum, ale dopiero niedawno zaczął się bardziej udzielać na Gospodzie jak i scenowym Discordzie, na którego serdecznie zapraszam.

Komentarze

Popularne posty